Villa Kiralamalarında İade ve Değişim Koşulları

Rezervasyon telefonumuz 05425276661 den onaylar mail/whatsapp yoluyla yapılmakta, Villalarımızda konaklamalar en az 7 günlük yapılmaktadır. Rezervasyon teyidi için  ön ödeme toplam ödemenin %50'si şeklinde havale/eft yoluyla yapılmaktadır. Rezervasyon kalan ödemesi giriş aşamasında ödenmektedir.

Rezervasyon iptalleri seyahat tarihinden en az 18 gün önce yapılmalı, eğer 96 saatten daha az kalmış ise toplam tutarın %50si rezervasyon iptal ödemesi olarak istenecektir.

Ödemelerin mücbir nedenler harici geri iadesi şirket politikası gereği sağlanamamakta ancak daire müsaitliği göz önünde bulundurularak tarih değişikliği yapılmaktadır. Ancak bu değişiklik işlemleri de giriş tarihinden en az 18 gün önce yapılmalıdır. Bu tarihten sonra istenilen değişim yüksek sezonda yer sıkıntısı yaşanması nedeniyle istenilen tarih aralıklarında onaylanamaması durumlarını engellemek için rezervasyon giriş tarihlerinden 18 gün önce şirketimize bilgi verilmesi ve gerekli değişikliğin yapılması önemle rica olunur. Aksi takdirde doğacak sıkıntılardan şirketimiz sorumlu değildir.

Rezervasyon girişlerinden en az 2 gün önce park yatak- mama sandalyesi ve çocuk ek yatak taleplerinin iletilmesi girişlerde aksaklıkları engellemek için zorunludur.