Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak malzemeleri 2+1 daireler için 8 kişilik ve 2+1 çatı katı daire için 7 kişilik mutfak malzemeleri bulunmakta buzdolabı ankastre fırın set üstü mutfak donanımlarıdır. Merkeze 2 dak. Uzaklıkta olmasıyla  alışveriş noktalarına ve restoranlara oldukça yakındır.

Azmak kenarı restoranlarla da işletmemizin indirim anlaşmaları da bulunmaktadır.

Rezervasyonlar aparta girmeden en az 15 gün önce yapılmalıdır. Haziran, Temmuz ve Agustos, Eylül ayları yüksek sezon periyodundadır. Yer bulunamaması durumu sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle siz değerli konuklarımız Nisan /Mayıs  aylarında erken rezervasyon ile %35 e varan indirim opsiyonlarından da yararlanabilmektesiniz.

2+1 Zemin Kat Dairelerimiz; 4 kişilik yatak kapasitesi ve 2 adet salonda ve 1 ad. de yatak odasında çek yat ilavesi ve ilave yer yatağı opsiyonuyla maksimum  8 kişi kapasitelidir.

2+1 Çatı Dairemiz 4 kişilik yatak kapasitesi ve 2 kişilik açılır koltuğumuz ve ilave yer yatağı opsiyonuyla maksimum 7 kişi kapasitelidir.

Odalar basık olmadığından ve ferah bir yaşam alanı sunmasından dolayı konaklayan misafirlerimiz rahat bir konaklama yaşamışlardır, detaylı yorumları NEREDEKAL.com sitesinden işletme ismimizi girerek görme imkanınız bulunmaktadır.

0-4 yaş grubu çocuklar için daireye park yatak temin etmektedir. Park yatak isteği rezervasyon sırasında ek bilgi için gerekmektedir. İşletme giriş esnasında yapılan park yatak isteğini yüksek sezonda o an itibariyle karşılayamayabilmektedir.  

 

 

 

   Apartımızda konaklamalar en az 3 günlük yapılmaktadır. 3 günlük rezervasyon onayı için en az 1 günlük daire ücreti ön ödeme olarak alınmaktadır. 5 günlük rezervasyon onayı için en az 2 günlük daire ücreti ön ödeme olarak alınmaktadır, 5 gün üzeri konaklamalarda rezervasyon onayı için en az 3 günlük ücreti ön ödeme olarak alınmaktadır. Giriş anında rezervasyon kalan ödemesi alınmaktadır. Rezervasyon onayları mail/whatsapp yoluyla yapılmaktadır.

Rezervasyon teyidi için gönderilen Salman Ekolojik Yapılar A.Ş. hesap İban bilgisi ile belirtilen gün kadarlık konaklama ücreti gönderimi sağlandığı an rezervasyon teyit edilmiş sayılmaktadır. Aksi halde belirtilen tarihler açık kalacak ve satışa sunulabilecektir.

 Rezervasyon iptalleri seyahat tarihinden en az 10 gün önce yapılmalı, eğer 96 saatten daha az kalmış ise toplam tutarın %45 i rezervasyon İPTAL ÖDEMESİ olarak ödenmesi gerekmektedir.

Ödemelerin mücbir nedenler harici geri iadesi şirket politikası gereği sağlanamamakta ancak daire müsaitliği göz önünde bulundurulacak şekilde tarih değişikliği yapılmaktadır. Ancak bu değişiklik işlemleri de giriş tarihinden en az 10 gün önce yapılmalıdır. Bu tarihten sonra istenilen değişim yüksek sezonda yer sıkıntısı yaşanması nedeniyle istenilen tarih aralıklarında onaylanamamaktadır. 

İletişim ve rezervasyonlarla ilgili detaylı bilgi için lütfen 05425276661 telefonundan bize ulaşınız.

Salman Homes ailesi olarak şimdiden İyi tatiller dileriz.